
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | U.FL |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Style: | U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC) |
| 1st Connector: | U.FL (UMCC) Plug, Right Angle |
| 2nd Connector: | U.FL (UMCC) Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 19.69" (500.00mm) |
| Cable Type: | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | Gray |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of U.FL-2LPHF6-088N1T-A-500 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BNC-SP/MMCX-SJ G178 3M
CBL ASSY BNC PLUG RG223 DS 6"
BNC-SJB/TNC-SJB G174 2.5M
RES 825 OHM 0.05% 1/10W 0603
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 19.69"
D55342H 50PPM 1206 60.4 1% R 5T