Q-1T04E0005001M
Description
N-SJB/TNC-SJB G316 1M
DataSheet
Q-1T04E0005001M PDF
Part Status:Active
Style:N-Type to TNC
1st Connector:N-Type Jack
2nd Connector:TNC Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz