Q-25038000H003M
Manufacturer
Amphenol
VIGOR # :
Description
N-SJB/SMA-RP G142 3M
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
Q-25038000H003M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz
Color:-
Features:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
Q-0D00D0003060i
Q-0D00D0003060i
BNC-RP/BNC-RP G174 60I
Q-25031000H108i
Q-25031000H108i
N-SJB/SMA-SJB G142 108I
Q-2001J0005048i
Q-2001J0005048i
N-SJ/MMCX-SJ G316 48I
0805Y2500330GUT
0805Y2500330GUT
CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 0805