Q-0D03W0005001M
Description
BNC-RP/SMB-SP G316 1M
DataSheet
Q-0D03W0005001M PDF
Part Status:Active
Style:BNC to SMB
1st Connector:BNC Plug, Right Angle
2nd Connector:SMB Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz
Color:-
Features:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
Q-2D013000R072i
Q-2D013000R072i
N-RP/MCX-SJ G316D 72I
Q-2A03G000M072i
Q-2A03G000M072i
N-RP/SMA-SP LMR24 72I
Q-0D02C0005108i
Q-0D02C0005108i
BNC-RP/N-RP G316 108I
FPA28-S1PF-S12
FPA28-S1PF-S12
SEMIFLEX 0.086" CABLE SMA MALE