Q-1T01T0005003M
Manufacturer
Amphenol
VIGOR # :
Description
N-SJB/N-SJB G316 3M
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
Q-1T01T0005003M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:N-Type to N-Type
1st Connector:N-Type Jack
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz