Q-2003H0005003M
Description
N-SJ/SMB-RJB G316 3M
DataSheet
Q-2003H0005003M PDF
Part Status:Active
Style:SMB to N-Type
1st Connector:SMB Jack, Right Angle
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz