Q-0J04E0005003M
Description
BNC-SP/TNC-SJB G316 3M
DataSheet
Q-0J04E0005003M PDF
Part Status:Active
Style:BNC to TNC
1st Connector:BNC Plug
2nd Connector:TNC Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz