Q-0401A0005002M
Description
BNC-SJB/MCX-RP G316 2M
DataSheet
Q-0401A0005002M PDF
Part Status:Active
Style:BNC to MCX
1st Connector:BNC Jack
2nd Connector:MCX Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:78.7" (2.0m) 6.6'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz