Q-1T04G00050.5M
Description
N-SJB/TNC-SJ G316 0.5M
DataSheet
Q-1T04G00050.5M PDF
Part Status:Active
Style:N-Type to TNC
1st Connector:N-Type Jack
2nd Connector:TNC Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:19.69" (500.00mm)
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz