
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | W.FL2 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Style: | W.FL2 to W.FL2 |
| 1st Connector: | W.FL2 Plug, Right Angle |
| 2nd Connector: | W.FL2 Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 9.843" (250.00mm) |
| Cable Type: | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance: | 50 Ohms |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | - |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | White |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-250 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BNC-RP/MMCX-SJ G316 1.5M
BNC-SP/SMPM-RP G178 108I
N-SJB/MCX-RP G316 6I
CABLE ASSY W.FL PLUG SMT
M55342K 100PPM 0603 1.96K 0.1% M
CONN RCPT HSG MALE 128POS PNL MT
CAR CON 16S PIN 16-18F80A36