Q-2I04F0005002M
Description
N-SP/TNC-SJB G316 2M
DataSheet
Q-2I04F0005002M PDF
Part Status:Active
Style:N-Type to TNC
1st Connector:N-Type Plug
2nd Connector:TNC Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz