U.FL-2LPHF6-068N2T-A-140
DataSheet
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-140 PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:5.512" (140.00mm)
Cable Type:1.13mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C