Q-0J0520005001M
Description
BNC-SP/TNC-SP G316 1M
DataSheet
Q-0J0520005001M PDF
Part Status:Active
Style:BNC to TNC
1st Connector:BNC Plug
2nd Connector:TNC Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz