Q-1Z02U00011.5M
Manufacturer
Amphenol
VIGOR # :
Description
N-SJB/SMA-SJB G178 1.5M
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
Q-1Z02U00011.5M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:59.1" (1.5m) 4.9'
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz