Q-2005A00050.5M
Description
N-SJ/FKRAZ-SP G316 0.5M
DataSheet
Q-2005A00050.5M PDF
Part Status:Active
Style:N-Type to Fakra
1st Connector:N-Type Jack
2nd Connector:Fakra Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:19.69" (500.00mm)
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz
Color:-
Features:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
Q-27039000M060i
Q-27039000M060i
N-SJ/SMA-RP LMR24 60I
Q-0402V0003.75M
Q-0402V0003.75M
BNC-SJB/SMA-SJ G174 0.75M
Q-0400P0005060i
Q-0400P0005060i
BNC-SJB/HDBNC-SJB G316 60I
AMPMGFD-1.8432T
AMPMGFD-1.8432T
MEMS OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD