
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | N.FL |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | N.FL to N. FL |
| 1st Connector: | U.FL (UMCC) Plug, Right Angle |
| 2nd Connector: | U.FL (UMCC) Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Cable Type: | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | White |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of N.FL-2LP-04N1-A-(1000) is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
N-SJB/MMCX-RP G174 9I
BNC-SJB/SMA-RJB G142 60I
N-SJB/N-RP RG58 72I
RES 6.34K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
CAP CER 0.027UF 10V U2J 0805
CBL ASSY N.FL PLUG-PLUG 3.3'
CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP