Q-0D03S0005002M
Description
BNC-RP/SMB-RP G316 2M
DataSheet
Q-0D03S0005002M PDF
Part Status:Active
Style:BNC to SMB
1st Connector:BNC Plug, Right Angle
2nd Connector:SMB Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz