
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Style: | BNC to BNC |
| 1st Connector: | BNC Plug |
| 2nd Connector: | BNC Plug |
| 1st Contact Gender: | Male |
| 2nd Contact Gender: | Male |
| Length: | 48.0" (1.2m) 4.0' |
| Cable Type: | RG-58C |
| Cable Impedance: | 50 Ohms |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 4 GHz |
| Color: | Black |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 2249-C-48# is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE ASSY A195 SMBF TNCM
CABLE ASSY A195 NM SMA MALE
CBL ASSY PIGTAIL 19.5' TNCM SMAF
CAP CER 0603 13PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 0.015UF 16V Y5V 1206
XTAL OSC PROG XO LVPECL 2.5V
CBL ASSY BNC M RG58C/U