
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Style: | OSMT to OSMT |
| 1st Connector: | OSMT Jack, Right Angle |
| 2nd Connector: | OSMT Jack, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 4.921" (125.00mm) |
| Cable Type: | - |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | - |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 1064305-1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CASSY,1000,NM
CBL ASSY 3.5MM PLUG-PLUG 24"
CBL ASSY PIGTAIL 5' TNCM-NF
RES 76.8 OHM 1% 1/3W 1210
FIXED IND 10MH 62MA 22 OHM TH
CBL ASSY OSMT JACK-JACK 4.921"
CABLE JUMPER JUMPER 2.54MM