
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Style: | BNC to HD-BNC |
| 1st Connector: | BNC Jack |
| 2nd Connector: | HD-BNC Plug |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Male |
| Length: | 48.0" (1.2m) 4.0' |
| Cable Type: | Belden 1855A |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 75 Ohms |
| Frequency - Max: | 3 GHz |
| Color: | - |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 095-850-239-048 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TRIAX JACK SHV INTERFACE HV STR
SMPM STRAIGHT PLUG TO SMPM STRAI
SMPM STRAIGHT PLUG TO SMPM RIGHT
FIXED IND 100NH 450MA 500 MOHM
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2
HD-BNC STRAIGHT PLUG TO BNC STRA