
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Style: | SMPM to SMPM |
| 1st Connector: | SMPM Plug |
| 2nd Connector: | SMPM Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 18.00" (457.20mm) |
| Cable Type: | 0.085" Semi-Rigid Cable |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 18 GHz |
| Color: | - |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 095-725-114-180 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
WATERPROOF SMA TO IPEX FOR 1.13
CABLE ASSY 213 NM NM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
BOARD EVAL NCP1607 100W BOOST
SMPM STRAIGHT PLUG TO SMPM RIGHT
DOUBLE BALANCED MIXER WITH IF AM