FC50-01-CA012
Manufacturer
Cicoil
VIGOR # :
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 12'
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
FC50-01-CA012 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:144.0" (3.7m) 12.0'
Cable Type:-
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:-
Color:Clear
Features:Shielded
Operating Temperature:-65°C ~ 165°C