CASNM12BRBNF
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
CABLE ASSY 12" N MALE-RP BNC FEM
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
CASNM12BRBNF PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:RP-BNC to N-Type
1st Connector:N-Type Plug
2nd Connector:-
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:-
Length:12.00" (304.80mm)