TSA89-N1NF-S60
Description
FLEXIBLE TEST CABLE N MALE TO N
DataSheet
TSA89-N1NF-S60 PDF
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Style:N-Type to N-Type
1st Connector:N-Type Plug
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:-
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:40 GHz
Color:Black
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C