WFL-LPHF6-04N1TV-A-160
DataSheet
WFL-LPHF6-04N1TV-A-160 PDF
2nd Contact Gender:-
Length:6.299" (160.00mm)
Cable Type:0.81mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:White
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C