WFL2-LPHF6-04N1TV-A-250
Description
CABLE ASSY W.FL PLUG SMT
DataSheet
WFL2-LPHF6-04N1TV-A-250 PDF
Type Description
Series:W.FL2
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:W.FL2 to Cable
1st Connector:W.FL2 Plug, Right Angle
2nd Connector:Cable (Round)
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:-
Length:9.843" (250.00mm)
Cable Type:0.81mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:White
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C