
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | H.FL |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Style: | H.FL to H.FL |
| 1st Connector: | H.FL Plug, Right Angle |
| 2nd Connector: | H.FL Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 5.512" (140.00mm) |
| Cable Type: | 1.50mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 3 GHz |
| Color: | Black |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of H.FL-2LP(A)-111-A-(140) is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
CBL ASSY UHF PLUG RG58C 24"
FUSE AUTO 70A 32VDC AUTO LINK
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
TRANS NPN 80V 1A
CONN H.FL PLUG R/A