
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | U.FL |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Style: | - |
| 1st Connector: | - |
| 2nd Connector: | - |
| 1st Contact Gender: | - |
| 2nd Contact Gender: | - |
| Length: | 7.874" (200.00mm) |
| Cable Type: | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance: | 50 Ohms |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | - |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | Black |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of U.FLHF-ELM4-088K2T-A-200 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE ASSY TNC MALE-FME FEM 5M
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
CONNECTOR
FIXED IND 33UH 1.22A 185 MOHM
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
DIODE ZENER 3V 500MW MELF
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT