
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | W.FL2 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Style: | W.FL2 to Cable |
| 1st Connector: | W.FL2 Plug, Right Angle |
| 2nd Connector: | Cable (Round) |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | - |
| Length: | 5.512" (140.00mm) |
| Cable Type: | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance: | 50 Ohms |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | - |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | White |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of WFL2-LPHF6-04N1TV-A-140 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONNECTOR
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
FIXED IND 2.2UH 1.2A 145MOHM SMD
CAP CER 0.1UF 25V X8R 0805
FIXED IND 22UH 1A 170 MOHM SMD
CABLE ASSY W.FL PLUG SMT