CBLAP100
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
CABLE ASSEMBLY 100FT
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
CBLAP100 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Style:-
1st Connector:-
2nd Connector:-
1st Contact Gender:-
2nd Contact Gender:-
Length:-
Cable Type:-
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:-
Color:-
Features:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
U.FL-2LP-088N3T-A-(80)
U.FL-2LP-088N3T-A-(80)
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
U.FL-2LP6-088N2PD-A-300
U.FL-2LP6-088N2PD-A-300
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
RWR89S68R1FSS70
RWR89S68R1FSS70
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
HMF316B7222MFHT
HMF316B7222MFHT
CAP, MLCC, 1206/3216, 100V, X7R,