U.FL-2LPHF6-068N3T-A-160
DataSheet
U.FL-2LPHF6-068N3T-A-160 PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:6.299" (160.00mm)
Cable Type:1.13mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:-
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C