UFL-LPVHF6-04N2-A12-345
Description
CONNECTOR
DataSheet
UFL-LPVHF6-04N2-A12-345 PDF
Type Description
Series:U.FL
Package:Bag
Part Status:Obsolete
2nd Contact Gender:-
Length:13.58" (345.00mm)
Cable Type:0.81mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C