U.FL-2LPHF6-04N2TV-A-90
DataSheet
U.FL-2LPHF6-04N2TV-A-90 PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:3.543" (90.00mm)
Cable Type:0.81mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C