UFL-2LPHF6-088N2PD-A-95
DataSheet
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-95 PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:3.740" (95.00mm)
Cable Type:1.37mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C