M7LLK-2405K
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
IDC CABLE - MDH24K/MC26F/MDH24K
Catalog
D-Shaped, Centronics Cables
DataSheet
M7LLK-2405K PDF
Type Description
Series:Delta
Package:Bulk
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Configuration:Centronics 24 pos Male to Male
Length:5.00' (1.52m)
Cable Type:Ribbon, Twisted Pair
Shielding:Unshielded
Style:Bidirectional
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M7QQK-1410J
M7QQK-1410J
IDC CABLE - MDJ14K/MC14G/MDJ14K
S457-010
S457-010
CABLE SCSI ULTRA 2 VHDCI68M/M10'
M7QXK-2406R
M7QXK-2406R
IDC CABLE - MDJ24K/MC24M/X
QF0603G7A00T
QF0603G7A00T
AUTOMOTIVE FUSE, 7A, 24VDC
CASE, 3RU 84HP 359MM GREY, STD