14B26-SZ3B-050-04C
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
MDR CAMERA CABLE 26POS M-M
Catalog
D-Shaped, Centronics Cables
DataSheet
14B26-SZ3B-050-04C PDF
Type Description
Series:Mini D Ribbon (MDR)
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Configuration:Centronics 26 pos Male to Male
Length:1.64' (500.00mm)