14B26-WZPB-050-0RC
Description
MDR CAMERA CABLE 26POS M-M 0.5M
DataSheet
14B26-WZPB-050-0RC PDF
Type Description
Series:Mini D Ribbon (MDR)
Package:Bag
Part Status:Active
Configuration:Centronics 26 pos Male to Male
Length:1.64' (500.00mm)