DX33A-50S-LNA-20005
DataSheet
DX33A-50S-LNA-20005 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Configuration:-
Length:-
Cable Type:-
Shielding:-
Style:-
Quantity Unit Price Ext. Price
ASSY OM-93101G-068-N4-078.7-Y RC
CABLE ASSY 24POS M-F 26AWG .49M
M7UUK-1406R
M7UUK-1406R
IDC CABLE - MDN14K/MC14M/MDN14K
PI3USB9281GEEX
PI3USB9281GEEX
IC USB 2.0 PORT DETECT 15-CSP
30675001=SCREW, PIVOT
CABLE FFC 15POS 0.50MM 12"