14150-EZBB-050-0LC
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
CABLE ASSY MDR 50POS M-M 0.5M
Catalog
D-Shaped, Centronics Cables
DataSheet
14150-EZBB-050-0LC PDF
Type Description
Series:Mini D Ribbon (MDR)
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Configuration:Centronics 50 pos Male to Male
Length:1.64' (500.00mm)