1MA26-4560-0SC-A00
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
MDR CAMERA CABLE 10M
Catalog
D-Shaped, Centronics Cables
DataSheet
1MA26-4560-0SC-A00 PDF
Type Description
Series:Mini D Ribbon (MDR)
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Configuration:Centronics 26 pos Male to Male, Right Angle
Length:32.81' (10.0m)
Cable Type:-
Shielding:-
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HAR-MIK BELL 36M-IDC 0.75-0.90 B
TX20A-26P-12INCH-CABLE
TX20A-26P-12INCH-CABLE
CONN RCPT 1.27MM 26POS R/A