14B26-SZ3B-700-04C
Description
MDR CAMERA CABLE 26POS M-M
DataSheet
14B26-SZ3B-700-04C PDF
Type Description
Series:Mini D Ribbon (MDR)
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Configuration:Centronics 26 pos Male to Male
Length:23.00' (7.01m)
Cable Type:Round, Black
Shielding:Shielded
Style:Bidirectional
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DX30A-20P-10009
DX30A-20P-10009
CONNECTOR
14536-SZ6B-200-0HC
14536-SZ6B-200-0HC
CABLE ASSY 36POS MDR-MDR PLUG 2M
MGCOV
MGCOV
DUST COVER FOR MGN SERIES
7514-RC
7514-RC
COMMON MODE CHOKE 20MH 1A 2LN TH
14B26-SZ3B-700-04C
14B26-SZ3B-700-04C
MDR CAMERA CABLE 26POS M-M