PAT-02-NL-F-20-D-A
Description
LCP-SCP MM OM3 2MM AQUADUPLEX 2M
DataSheet
PAT-02-NL-F-20-D-A PDF
Part Status:Active
1st Connector:LC/PPC
2nd Connector:SC/PPC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)