PAT-03-HD-B-20-D-9
Manufacturer
FiberSource, Inc.
VIGOR # :
Description
LCU-SCA SM 2MM YELLOW DUPLEX 3M
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
PAT-03-HD-B-20-D-9 PDF
Type Description
Series:Prysmian
Package:Box
Part Status:Active
1st Connector:LC/UPC
2nd Connector:SC/APC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)