FVFLPC-2.5SMY
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
PATCH CORD
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
FVFLPC-2.5SMY PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:SC
2nd Connector:ST
Cable Diameter:0.10" (2.5mm)
Cable Type:-
Features:Dust Cap
Fiber Type:9/125
Length - Overall:0.67' (203mm)