PAT-02-JD-B-20-S-9
Manufacturer
FiberSource, Inc.
VIGOR # :
Description
LCA-SCA SM 2MM YELLOW SIMPLEX 2M
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
PAT-02-JD-B-20-S-9 PDF
Type Description
Series:Prysmian
Package:Box
Part Status:Active
1st Connector:LC/APC
2nd Connector:SC/APC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)