PAT-15-DD-B-30-S-9
Manufacturer
FiberSource, Inc.
VIGOR # :
Description
SCA-SCA SM 3MM YELLOW SIMPLX 15M
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
PAT-15-DD-B-30-S-9 PDF
Type Description
Series:Prysmian
Package:Box
Part Status:Active
1st Connector:SC/APC
2nd Connector:SC/APC
Cable Diameter:0.12" (3.0mm)
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:-
Length - Overall:49.2' (15.0m)
Type:Singlemode, Simplex
Ratings:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M
F5E2-10M3Y
F5E2-10M3Y
ST-LC DUPLEX PATCH CORD, 50/125M
FX8RPJNJNXNF088
FX8RPJNJNXNF088
OM3 8-FIBER, INTERCONNECT, PLENU
PAT-15-DD-B-30-S-9
PAT-15-DD-B-30-S-9