PAT-10-DD-B-20-S-9
Description
SCA-SCA SM 2MM YELLOW SIMPLX 10M
DataSheet
PAT-10-DD-B-20-S-9 PDF
Part Status:Active
1st Connector:SC/APC
2nd Connector:SC/APC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)