
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Buccaneer® 6000 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| 1st Connector: | LC Duplex |
| 2nd Connector: | LC Duplex |
| Cable Diameter: | 0.08" (2.0mm) |
| Cable Type: | Buffered Fiber |
| Features: | IP66, IP68, IP69K, Low Smoke |
| Fiber Type: | 50/125 |
| Length - Overall: | 328.1' (100.0m) |
| Type: | Multimode, Duplex, OM3 |
| Ratings: | LSZH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of PXF6051AAF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OM3 12-FIBER INDOOR SMALL DIAMET
PATCH CORD LSZH
OM3 2F 1.6MM LSZH PP LC/SC DUP
RES 0.05 OHM 1% 3W 2827 WIDE
CAP CER 68PF 3KV SL RADIAL
FBR OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 100M
24-FIBER OM4 HD FLEX INDOOR SMAL