FXTRP6N6NANF068
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
OM3 12-FIBER, INTERCONNECT, PLEN
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
FXTRP6N6NANF068 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:-
2nd Connector:-
Cable Diameter:-
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:-
Length - Overall:-
Type:-
Ratings:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FP4SDSD02M9
FP4SDSD02M9
FXPC OM4 SC_DX SC_DX 2.9M
FZTRP5N5NYNF115
FZTRP5N5NYNF115
OM4 12F INTERCONN OFNP MPO F TY
FP1SDSD04M8
FP1SDSD04M8
FXPC OM1 SC_DX SC_DX 4.8M
1808JA250680GCTPY2
1808JA250680GCTPY2
CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 1808
MM3Z27VB
MM3Z27VB
DIODE ZENER 27V 200MW SOD323F