FXO12D5-5F63Y
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
63 FT - 12FIBER 10GIG OPTIMIZED
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
FXO12D5-5F63Y PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
1st Connector:-
2nd Connector:-
Cable Diameter:-
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:-
Length - Overall:-
Type:-
Ratings:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FWTYP7575LAF190
FWTYP7575LAF190
OM5 SIG 12F TRUNK OFNP PANMPO F
FXUYPF5F5YNF096
FXUYPF5F5YNF096
24-FIBER OM3 HD FLEX INDOOR SMAL
FXWSP5E5EAAF229
FXWSP5E5EAAF229
OM3 48-FIBER INDOOR TRUNK PLENUM
RWR81N1330FRRSL
RWR81N1330FRRSL
RES 133 OHM 1W 1% WW AXIAL